Written by nakliyat

Güneydoğu Nakliyat

Güvenli Ve Etkin Nakliyat Hizmetleri

Depolama ve Dağıtım Hizmetleri

Müşterilerimiz ve ortaklarımız için Güneydoğu nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, global kargo ve yük taşımacılığında gelişen bir lojistik ağına sahip olmamızı sağlamıştır. Tedarik zinciri yönetimi için uygun maliyetli bir çözüm arayan işletmeler lojistik firmamız aracılığıyla aradıkları sonuçları alırlar. Ülkemizde ve dünyada yeni pazarlara açılmak isteyen iş dünyası, üçüncü taraf küresel depolama ve dağıtım hizmetlerinde tecrübe sahibiyiz.

Adrese Teslimat Hizmeti

Kapsamlı nakliye ağımız sayesinde, ürünlerin taşınmasını ve ürünlerin nihai varış noktalarına teslimat hizmeti vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerden bazıları; yük ve eşya taşımacılığı, haftalık sevkiyatların yönetimi, gönderilerin dağıtımı ve birden fazla satıcıya sahip müşteriler için gelen konsolidasyon hizmetleridir.

Düşük Maliyetli Güvenli Taşımacılık Hizmeti

Kendi nakliye işini yapmak yerine, üçüncü taraf lojistik ortağı olarak firmamızla çalışmanız, yalnızca maliyet nedeniyle değil, aynı zamanda bakım ve onarım, sigorta gibi ek hizmetler için de daha ekonomiktir. En uygun maliyetli ve kullanışlı Güneydoğu nakliyat çözümlerini hızlı olarak yerine getirebilme yeteneğine sahibiz.

Geniş Bir Taşımacılık Ağı

Yerel uzmanlık içeren daha geniş bir taşımacılık ağı için size daha fazla fırsat sunuyoruz. Geniş bir araç parkına sahibiz. Çalışanlarımız güneydoğu nakliyat hizmetlerinde uzun yılların tecrübesine sahip kendi firmamızın personelidir. Nakliye sektöründe onlarca yıllık tecrübeye sahip çalışanlarımız, güvenli nakliye konusunda en büyük referansımızdır.

Yükleme, boşaltma ve teslimat hizmetlerinin yanı sıra tam zamanında envanter ve gelen giden konsolidasyon hizmetlerinin yönetimini sağlarız. Hizmetlerimizden de anlaşılacağı gibi, ülke çapında, yerel ağlar aracılığıyla etkili nakliye çözümleri sunan, küresel bir iletişim ağımız bulunmaktadır. Her türlü Güneydoğu nakliyat işleriniz için çevrimiçi formumuzu doldurarak bizimle iletişim kurabilir veya iletişim bilgilerimize ulaşarak arayabilirsiniz.